Pro Porla -yhdistys

Vetoomus

Sivu työn alla

Katso sivun »

Säännöt

Pro Porla ry 1. Yhdistyksen nimi ja kotipaikka Yhdistyksen nimi on Pro Porla ry ja sen kotipaikka on Lohjan kaupunki. 2. Tarkoitus ja toiminnan laatu Yhdistyksen tarkoituksena on Lohjan kaupungissa sijaitsevan ainutlaatuisen Porlan vanhan kalanviljelylaitoksen alueen kehittäminen kaupunkilaisten virkistysalueena sen luontoa ja historiaa kunnioittaen. Tarkoituksensa toteuttamiseksi yhdistys: – järjestää koulutus- ja muita informaatiotilaisuuksia ja kokouksia …

Katso sivun »

Hallitus

Pro Porlan hallitus 2016: Birgit Aittakumpu, puheenjohtaja, 040-506 0953, birgit.aittakumpu@gmail.com Markku Kurki, varapuheenjohtaja, 045-318 6055 markku.a.kurki@gmail.com Stina Koivísto, sihteeri/taloudenhoitaja, 045-232 0110. stina.koivisto@saunalahti.fi Timo Eränkö, timo.eranko@gmail.com Arvi Hägglund, 040-589 0487, arvi.hagglund@gmail.com Pekka Ilmarinen, 0400-469 978, eila.ilmarinen@luukku.com Markku Kaukoranta, 040-843 4726, markku.kaukoranta@rktl.fi Kristiina Keskitie, kristiina.keskitie@gmail.com Leif Lindberg, 0400-623 245, leif.lindberg@fim.pp.fi Jarmo Pasanen, 040-761 6458, jarmo.pasanen@pp2.inet.fi Seija Salokari, 0400-849 960, seija.salokari@gmail.com …

Katso sivun »